خبر خبر

افتتاح ترمينال و محوطه فرودگاه شهداي پارس آبادمغان
ترمينال اصلي و محوطه فرودگاه با هزينه بالغ بر 20 ميليارد ريال بهسازي و همزمان با دهه فجرانقلاب اسلامي افتتاح گرديد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه شهدای پارس آبادمغان؛ امروز سه شنبه 21بهمن ماه همزمان با  دهه فجر انقلاب اسلامی ترمینال اصلی فرودگاه شهدای پارس آبادمغان افتتاح شد.

ترمینال اصلی در مساحت 550 مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بهسازی شده که دردهه فجر امسال به بهره برداری رسید .

این مراسم که با حضور سرپرست اداره کل فرودگاههای استان اردبیل و فرماندار شهرستان وجمعی ازمسئولین شهر حضور داشتند انجام گرفت .

آقای قصابی سرپرست فرودگاههای استان اردبیل دربخشی از سخنرانی خود اشاره به هزینه 20میلیاد ریال جهت بهسازی ترمینال و محوطه فرودگاه پارس آباد کرد و افزود پیگیری های لازم جهت احداث ساختمان سوختگیری هواپیما در این فرودگاه را انجام می دهیم.

امامی فرماندارشهرستان پارس آباد گفت : فرودگاه پارس آباد به جهت موقعیت جغرافیایی و دارا بودن پتانسیلهای قوی می تواند به یکی از فرودگاههای موفق کشور تبدیل شده و روزانه پروازهای مسافری در این فرودگاه دایر گردد و با احداث سوختگیری هواپیمایی، برقراری پروازهای باری نیز در این فرودگاه ممکن خواهد بود.

 

سیدپیمان آتش زر رئیس فرودگاه درپایان مراسم درمصاحبه خبری با خبرنگار بین الملی سحر گزارشی آماری پروازهای انجام شده از این فرودگاه را داد و افزود: تعداد142پرواز ، (6356نفرمسافر و 47 تن بار) درنه ماهه اول امسال از این فرودگاه انجام گردیده است.

-------------------------------------
نظرات
کلمات واژه نامه

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد