خبر خبر

بازديد معاون عمراني استاندار و فرماندار شهرستان از فرودگاه پارس آباد مغان
بهروز ندايي معاون عمراني استانداروعلي علايي فرماندار شهرستان به همراه مدير کل هواپيمايي ايران اير ازفرودگاه پارس آبادمغان بازديدکردند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه پارس آبادمغان،در این بازدید که ازقسمتهای مختلف فرودگاه انجام گرفت معاون عمرانی استانداری درباره احداث سوختگیری در فرودگاه پارس آباد مغان خبر داد.

 لازم به ذکر است محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور به همراه استاندار اردبیل با پرواز ایران ایر وارد فرودگاه پارس آباد مغان شدند.

محمد سعیدی‌کیا در بدو ورود به فرودگاه پارس‌آباد مغان در جمع خبر نگاران اظهار کرد: ما رسیدگی به مناطق محروم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم که نمونه‌ این فعالیت‌ها را در منطقه محروم قلعه‌گنج کرمان و روستاهای ایلام اجرا کردیم.

وی با اشاره به این‌ که سیاست بنیاد مستضعفان کشور آبادانی مناطق محروم و رفع محدودیت و محرومیت از چهره این مناطق است، خاطرنشان کرد: در استان اردبیل نیز شهرستان محروم گرمی را با همکاری و هماهنگی استاندار اردبیل و بنیاد علوی در لیست رسیدگی قرار دادیم که امروز با حضور در این منطقه فعالیت‌های پیشرفت و آبادانی را پیگیری می‌کنیم.

-------------------------------------
نظرات
کلمات واژه نامه

اخبار مرتبط اخبار مرتبط